Obec Česká Metuje
Česká Metuje

Soutěž o regionální produkty v hodnotě 9.000,-Kč

Regionální produkty

Nakupte regionální produkty nebo využijte místní služby a vyhrajte balíček s lokálními chutnými potravinami, dekoracemi a poukázkami do muzeí, kavárny nebo zdejších obchodů. Soutěžíme o 3 balíčky, z nichž každý má hodnotu přibližně 3 000 Kč!

Soutěž na své facebookové stránce pořádá MAS Stolové hory v rámci kampaně Regiony sobě, která podporuje místní produkty a služby zapojené do soutěže. U koho nakoupit, kam zajít na kávu, pivo nebo si užít wellness, ale také jaké ubytování doporučit známým, to vše najdete na adrese: www.regionysobe.cz, na www.mas-stolovehory.cz nebo na facebookové stránce MAS Stolové hory.
Pravidla soutěže jsou jednoduchá, cílem je nákupem podpořit právě místní živnostníky, firmy a organizace. Vyfoťte produkt nebo službu, kterou jste využili. Fotku vložte do komentáře pod facebookový příspěvek MAS Stolové hory, ve kterém byla soutěž vyhlášena. A nezapomeňte přidat popis, o koho ze 34 živnostníků zapojených do kampaně se jedná. Soutěž trvá od 3. 8. 2020 do 20. 9. 2020 (do půlnoci). Každý může soutěžit s jednou fotografií. Do týdne od ukončení soutěže zveřejníme jména tří výherců, které náhodně vylosujeme ze všech komentářů s fotografiemi, které splní podmínky.

Věříme, že i malými kroky můžeme společně podpořit lokální ekonomiku a tím posílit soběstačnost a stabilitu našeho regionu.
Děkujeme místním živnostníkům a organizacím, kteří darovali do soutěže hodnotné dary, jedná se o: Synergie – nákup v klidu, Rodinný statek Vítek – Lipí u Náchoda, Interaktivní muzeum chytré zábavy Pod čepicí, Muzeum papírových modelů v Polici nad Metují, Lydie Birkeová Mrázová (textilní dekorace), Včelí farma Dřevíč, Farma u Lofů, Mýdla Amálka, Kavárna Láry fáry, Hotel Tommy, Pivovar Primátor, Kateřina Smutná (drátování), Knihkupectví Horová a Ledhujský pivovar.
MAS Stolové hory

Datum vložení: 14. 8. 2020 8:51
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2020 14:06
Autor: Správce Rutarová

Aktuální stavy toků

18.9.2020 23:40

26 cm

18.9.2020 23:45

22 cm

18.9.2020 23:50

11 cm

18.9.2020 23:40

17 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
Maršov nad Metujínormální
Velký Dřevíčnormální
Hronovnormální
Meziměstínormální

Počasí dnes:

19. 9. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Obecní úřad
Česká Metuje 10